רופאת נשים בתל אביב

איך בוחרים את רופאת הנשים שלכן? מה חשוב לדעת על טיב השירות של רופאת הנשים הפרטית שלכן? אילו סוגי טיפולים ניתן לרכוש במרפאה של ד"ר ילנה קטנוב?

אין ספק כי תחום ייחודי זה לנשים הינו אחד מתחומי הרפואה הבודדים בהם ישנו שילוב של אושר ושמחה עם תחושת כאב וסבל. רפואת נשים היא שמחת ההיריון ואושר הלידה וכמו כן מחלות נשיות שונות. עבור נשים רבות הביקור אצל הגניקולוג הוא ביקור מורכב ביותר, ביקור אינטימי אשר בו יש צורך לסמוך על הרופא הגניקולוג הן מבחינה נפשית וכמו כן מבחינה מקצועית.

עבור נשים רבות, רופאת נשים בתל אביב, הן אופציה מועדפת יותר מפני רופא גבר, זאת בשל מבוכה כזו או אחרת אשר עשויה להרגיש המטופלת. כמו כן עבור נשים מהמגזר הדתי והחרדי אופציה זו היא הרבה יותר נכונה מבחינה הלכתית.

במרפאה של ד"ר ילנה קטנוב ניתן למצוא את המכשור המקצועי ביותר שהינו זמין יותר עבור כל אחת ואחת. בין השאר מכשיר אולטרסאונד מתקדם ביותר, מכשיר קולפוסקופ ומכשיר קריו.

הרמת שלפוחית השתן בלייזר? על מי כדאי לסמוך בטיפול מסוג זה?

כאמור על מנת לקבל את הטיפול האיכותי ביותר של הרמת שלפוחית השתן בלייזר חשוב מאוד להפקיד על בחירת הרופאה המנוסה ביותר. ד"ר ילנה קטנוב רכשה ניסיון של שנים רבות המחלקה הכירורגית של בית חולים בלינסון. כמו כן התמחתה בתחום הגניקולוגיה בבית חולים "ביקור חולים" בירושלים.

במרפאתה של ד"ר ילנה קטנוב מקפידים על תודעת השירות הגבוהה ביותר.

טיפול בבריחת שתן? אילו שירותים אצל ד"ר ילנה קטנוב?

שלל סוגי טיפולים לנשים כמו: התקנת התקן תוך רחמי, טיפול בירידה בחשק המיני אצל נשים, טיפול בבריחת שתן, בדיקות מעקב הריונות בסיכון ועוד. אחריות, אמינות ומקצועיות.


מוזמנים לקרוא בנוסף:
התקנת התקן תוך רחמי
רופאת נשים בראשון לציון