מעקב הריון פרטי

כל זוג או כל אדם באשר הוא אשר מגלה כי הוא/הם בהיריון יודע ומרגיש כי זה הוא אחד הרגעים המאושרים והמשמחים ביותר בחייו. רבים מגדירים את תקופת ההיריון כתקופה נפלאה ובלתי נשכחת.

את סיפורי תקופת ההיריון מספרים אחר כך לאורך שנים כסוג של חוויה. אולם לא פעם החוויה עשויה להיות חווית מלחיצה ובעייתית משהו. הדרך הנכונה ביותר להבטיח כי ההיריון יעבור בצורה הטובה ביותר היא על ידי המעקב של הגניקולוג הטוב ביותר.

מי זקוק למעקב היריון באופן הפרטי? מה היא הייחודיות של המרפאה של ד"ר ילנה קטנוב? מה הם היתרונות של השירות הפרטי? אילו עוד סוגים של שירותים ניתן לקבל במרפאה של ד"ר ילנה קטנוב?

מעקב הריון פרטי זו היא כאמור בחירת האופציה הנכונה והמשתלמת ביותר. מעקב של היריון על ידי צוות בכיר ומקצועי ישפר משמעותית את הסיכויים להצלחת ההיריון וכמו כן ישפר את הסיכויים לגילוי מוקדם של בעיות מסוגים שונים שעשויים לצוץ.

מעקב הריון פרטי עוקב כאמור אחר כל תהליך ההיריון והתפתחותו התקינה של העובר לאורך תשעת החודשים. כמו כן מעקב הריון פרטי עוקב בצורה המקצועית ביותר אחרי מצבה של האישה ההריונית למניעת סיכונים מיותרים וכאלה אשר ניתן לטפל בהם מבעוד מועד. כמו כן הטיפול של ד"ר ילנה קטנוב אינו מסתיים בגמר הלידה אלא גם מעקב צמוד לאחר מכן.

חוות דעת גניקולוג? למה לבחור בד"ר ילנה קטנוב?

כאמור אין להתפשר על חוות דעת גניקולוג מרופאת הנשים הטובה והמנוסה ביותר. ד"ר ילנה קטנוב התמחתה בגניקולוגיה בבית חולים "ביקור חולים" בירושלים.

כמו כן לאורך שמונה שנים עסקה בכירורגיה בבית חולים בלינסון. המרפאה של ד"ר ילנה קטנוב מאובזרת בציוד המתקדם ביותר כמו אולטרסאונד, מכשיר קולקוסקופ וכמו כן מכשיר קריו. צוות מסייע בעל וותק וידע רב לטובת המטופלות.

מעקב הריון לפי שבועות? מה עוד ניתן לרכוש אצל ד"ר ילנה קטנוב?

במרפאה גניקולוגית זו ניתן למצוא את כל השירותים תחת קורת גג אחת. טיפול בהריונות בסיכון, מעקב הריון לפי שבועות, טיפול בירידה בחשק המיני אצל נשים ועוד.    


מוזמנים לקרוא בנוסף:
רופא גניקולוג ומיילדת
מעקב הריון פרטי