מעקב היריון בסיכון

מה היא השיטה הטובה ביותר להתנהל בזמן היריון המוגדר כהיריון בסיכון? למה לבחור בקליניקה פרטית לטובת מעקב היריון בסיכון? מה היא המשמעות של טיפול ומעקב במרפאת ד"ר ילנה קטנוב?

אחד הרגעים המרגשים והחשובים ביותר בחייו של כל אדם הוא הרגע בו הוא מקבל את הבשורה על היריון. ישנם זוגות רבים אשר מחכים לרגע הזה בכיליון עיניים לאורך שנים ארוכות. לא פעם ישנו קושי להיכנס להיריון ולהביא ילד לעולם. על כן יש להעניק לתקופת ההיריון את הטיפול הנכון והמקצועי ביותר בכדי להבטיח כי ההיריון יתקדם בקצב הנכון ביותר.

אולם אנו יודעים כי ישנם סיכויים כאלו ואחרים כי אותו ההיריון שכל כך ציפינו לא יתקל בקשיים מסוגים שונים. לא פעם תהליכי הריונות עשויים להיות קשים ביותר ומוגדרים כבעלי סיכון כזה או אחר. חשוב לציין כי הסיכון הוא כאמור לתהליך עצמו וכמו כן לעובר ולאישה ההרה.

על כן נדרש מעקב היריון בסיכון. על האישה ההרה להבין את המשמעויות של ההיריון המוגדר בסיכון ולאפשר לטובי המומחים להיות לידה לאורך כל התקופה בכדי להעניק את השירות האיכותי ביותר בתקופה זו. חשוב מאוד לציין כי ישנן סיבות רבות מאוד לכך שהיריון עשוי להיות בסיכון החל מסיבות גנטיות כאלו ואחרות, גיל מתקדם, היסטוריה רפואית, אורח חיים לא בריא ועוד. ד"ר ילנה קטנוב תעניק לכל אחת ואחת את הטיפול המקצועי והאדיב ביותר.

בדיקה אצל רופא נשים? למה דווקא רופאת נשים פרטית?

אין ספק כי על מנת לקבל את השירות המעולה ביותר מומלץ להבטיח כי מי שיאבחן ויטפל בכן תהיה הרופאה הגניקולוגית המנוסה ביותר. בדיקה אצל רופא נשים מצריכה ידע רב ויכולת שירות מעולה. במרפאה של ד"ר ילנה קטנוב  עושים במלאכה צוות גניקולוגים  וכמו כן צוות מסייע כמו אחיות, רופא מומחה באורוגניקולוגיה ועוד.

בדיקה גניקולוגית ראשונה? אל תוותרו על הטוב ביותר!

אחד הרגעים האינטימיים והמביכים ביותר היא אותה בדיקה גניקולוגית ראשונה שעוברת כל נערה או מתבגרת. לד"ר ילנה קטנוב יש את כל הכלים על מנת לעזור לעבור את הבדיקה בצורה הנעימה ביותר. מעקב היריון בסיכון ושאר הטיפולים והבדיקות באחריות ובמיומנות.


מוזמנים לקרוא בנוסף:
מעקב הריון פרטי
מעקב הריון בסיכון