גניקולוג לעובדות זרות

בישראל אפשר למצוא לא מעט עובדות זרות בתחומים מגוונים, החל מתחומי הטיפול והסיעוד, דרך תחומים אחרים כמו חקלאות, ניקיון ועוד. מן הסתם, אותן עובדות זקוקות מעת לעת לטיפולים רפואיים, בין היתר טיפולים שקשורים לדברים נשיים, קרי הן צריכות לפנות אל גניקולוגית או גניקולוג שיבדוק אותן. בוודאי אם מדובר בנשים צעירות ובנשים אשר מקיימות מערכות יחסים רומנטיים.

הבעיה היא, שעובדות זרות מעצם היותן לא אזרחיות המדינה, אינן יכולות להיות חברות בקופת חולים, על כן נדרשות לאמצעים אחרים שיאפשרו להן לפנות לרופא או רופאת נשים. מכאן שעל המעסיק לעשות עבור העובדת שלו, ביטוח בריאות פרטי, מדובר בביטוח מיוחד לעובדים זרים אשר מוצע על ידי חברות ביטוח רבות. במסגרת פוליסת ביטוח זו, ניתן למצוא גם אפשרות לפנות אל גניקולוג לעובדות זרות.
מדובר כמובן בגניקולוג לעובדת זרה אשר נמצא בהסדר עם חברת הביטוח, אצלה המעסיק עשה את הפוליסה. על פי החוק, פוליסת ביטוח בריאות לעובד זר, צריכה להיות מינימום 2 דולר ליום, הביטוח אמור לכלול מגוון רחב של שירותים, בין היתר שירותי מעבדה, שירותי רופא משפחה, תרופות על פי סל התרופות, תשלום לאשפוז, פינוי באמבולנס ועוד.
ביטוח בריאות לעובדות זרות, לא רק מטעם החוק אלא כי זה הדבר הנכון לעשות, הרי אם העובדת נפצעת או כל דבר אחר, היא חייבת לקבל טיפול רפואי, אחת כמה וכמה כשמדובר בדברים נשיים, בהם יכולים רק גניקולוגים לטפל.
כיום ניתן למצוא הסדרי ביטוח רבים בהם יש גניקולוג לעובדות זרות בכל אזור, ולעיתים מספר גניקולוגים שכאלה. חשוב מאוד כשעושים את הביטוח, להסביר לעובדת במה מדובר, מה הפוליסה כוללת, מה הזכויות שלה, וכן היכן היא יכולה למצוא גניקולוג לעובדת זרה שיכול לעזור לה בכל נושא שהוא.
במידת הצורך ובמידה וזה אפשרי, רצוי מאוד גם ללוות אותה לבדיקות, לפחות בפעמים הראשונות על מנת שתבין במה מדובר, ותוכל ליצור תקשורת עם הרופא בצורה סדירה. לאחר מכן אפשר שהיא תפנה אליו בעצמה.

לסיום, אם אתם מחפשים גניקולוג לעובדת זרה או גניקולוגית, אתם מוזמנים לפנות אלי, ד"ר ילנה קטנוב. אני גניקולוגית בעלת מרפאה בתל אביב ואני מטפלת במגוון רחב של עובדות זרות בעניינים שוטפים. אתם מוזמנים לפנות אלי, ואני אשמח לטפל בעובדות שלכן בכל עניין ועניין. ניתן ליצור איתי קשר בטלפון או דרך האתר.