גניקולוגית לעובדות זרות

נשים ישראליות רבות, מעדיפות לא פעם לפנות אל גניקולוגיות מאשר אל גניקולוגים. זה דבר טבעי, הן מרגישות הרבה יותר נוח להיות מטופלות אצל נשים, איתן הן יכולות להרגיש אינטימיות רבה יותר ונוחות גדולה כשהן מטפלות בהן, מאשר עם גברים, רופאים טובים ככל שיהיו.
אחת כמה וכמה כשמדובר בנשים שהן עובדות זרות. אל ישראל, כידוע, מגיעות לא מעט עובדות זרות ממדינות רבות, הן מאסיה, אפריקה ומזרח אירופה. חלק גדול מאותן נשים, הן נשים מסורתיות, כאלה אשר שומרות על ערכי הדת שלהן, ובין היתר גם שומרות על צניעות וכל מה שקשור לזה. לכן, גם הן יעדיפו לפנות אל גניקולוגית אשר מטפלת בעובדות זרות ולא אל גניקולוג.
סיבה נוספת בגללן אותן נשים יעדיפו לפנות אל גניקולוגית לעובדת זרה ולא אל גניקולוג, זה עצם זה שמדובר בנשים שנמצאות בארץ זרה, אז הרבה יותר קל להן לחוש קירבה ולתת אמון בנשים, אשר מכירות את מצבן, יכולות לדבר איתן בשפתן, בוודאי אם מדובר בנשים אשר מועסקות על ידי גברים, דבר שיכול להוביל למצבים בעייתיים, והעובדות זקוקות לאוזן קשבת במקרים אלו.

בשביל למצוא גניקולוגית לעובדת זרה, כל מה שצריך לעשות, זה לבדוק איזו גניקולוגית נמצאת בהסדר של חברת ביטוח לגבי טיפול בעובדות זרות. כידוע, לעובדות אלו, אין אפשרות ליהנות מביטוח בריאות ממלכתי, אין אפשרות ליהנות משירותי קופת חולים ועל כן יש לעשות עבורן ביטוח בריאות פרטי. במסגרת פוליסה של ביטוח בריאות פרטי, נכללים גם שירותי רפואת נשים ובפרט שירותים של גניקולוגית לעובדת זרה.
חשוב למצוא לוודא, שאותה גניקולוגית עובדת בעיר או באזור בה פעילה העובדת הזרה, על מנת שהיא תוכל להגיע אליה בקלות. זה יהיה נוח לעובדת, בשביל לא לבזבז זמן, וזה יהיה נוח למעסיק, כך לא ייווצר מצב שהיא תפסיד שעות רבות של עבודה. מלבד זאת, חשוב כמובן שהיא תוכל להגיע אליה בצורה נוחה ופשוטה, בוודאי אם מדובר במקרי חירום או במקרים מיוחדים.

אם אתם מחפשים גניקולוגית לעובדת זרה, אתם מוזמנים לפנות אלי, ד"ר ילנה קטנוב. אני מחזיקה מרפאה בתל אביב, במסגרתה אני מעניקה את כל השירותים הנדרשים עבור נשים ובהן גם עובדות זרות. מדובר על טיפולים שקשורים לפוריות, הריון, מחלות מין, וכן ייעוץ תזונתי ועוד. ניתן לפנות אלי דרך האתר או בטלפון ואני אשמח לעמוד לרשותכן בכל עת ובכל נושא.