בדיקות מעקב הריון

מי הוא רופא הנשים שהכי מומלץ להגיע אליו לטובת בדיקות מעקב הריון? מה היא המשמעות של טיפול במרפאה פרטית? איך בוחרים את רופא הנשים שלכן? מי בצוות המומחים במרפאתה של ד"ר ילנה קטנוב?

תקופה של תשעה חודשים (לעיתים גם פחות מזה) אשר כוללת בתוכה הרבה מאוד רגשות. תקופה זו עשויה להיות עבור נשים רבות תקופה פורייה ומאושרת ולעומת זאת עבור נשים אחרות תקופה קשה ומתסכלת. במרפאה של ד"ר ילנה קטנוב מקבלים באהבה גדולה ומתוך תחושת שליחות רבה אשר כל הנשים ומעניקים את הטיפול המסור ביותר והמתאים ביותר לכל סוג של הריון.

בדיקות מעקב הריון הינן בדיקות מקיפות ומחייבות ביותר. לרשות הצוות המקצועי של המרפאה של ד"ר ילנה קטנוב עומד כל המכשור המתקדם ביותר הנדרש על מנת לאפשר את האבחון המדויק ביותר. בין השאר ניתן למצוא מכשיר קריו, מכשיר אולטרה סאונד, מכשיר קולפוסקופ מתקדם ועוד כהנה וכהנה מכשירים וציוד רפואי.

כל זה ועוד עומד לרשות המטופלות השונות ברמת זמינות גבוהה וללא צורך להמתין שבועות רבים בתור. כמו כן חשוב מאוד להבין כי בדיקות מעקב הריון הינן בדיקות אשר מעניקות לרופא את התמונה המלאה לגבי מצבו של העובר בכל רגע נתון וכמו כן לגבי מצבה של האישה ההריונית.

במרפאה של ד"ר ילנה קטנוב מאפשרים את התנאים הנוחים ביותר לכל אישה ואישה, אווירה אינטימית ומשפחתית.

ביקור אצל גניקולוג? נסו את ד"ר ילנה קטנוב!

אין ספק כי ביקור אצל גניקולוג הוא רגע חשוב ביותר ואינטימי ביותר. במרפאה זו פועלים לרשות המטופלות צוות מיומן ומנוסה ביותר אשר יודע איך להעניק את השירות הנכון ביותר לכל אישה באשר היא. במרפאה זו מטופלות נשים ממגזרים שונים וביניהן מטופלות מהמגזר החרדי.

ד"ר ילנה קטנוב רכשה ניסיון רב והתמחתה בבית חולים "ביקור חולים" בירושלים.

מעקב שבועות הריון? כל הטיפולים הגניקולוגיים תחת קורת גג אחת!

שלל טיפולים מהמורכבים ועד הפשוטים ביותר לרשות המטופלות. בין היתר מעקב שבועות הריון, טיפולי ירידה בחשק המיני לנשים, הריונות בסיכון גבוהה, טיפול במחלות מין ועוד.


מוזמנים לקרוא בנוסף:
גניקולוג מומחה
בדיקות מעקב הריון